Google Plus

Google widocznie pozazdrościło Fejsbukowi popularności i wprowadziło podobny mechanizm, czyli znaczek plusik.
W oficjalnej wersji Guglowskiej ma to rozwijać swoją publiczność, łącząc się użytkowników. Wprowadzony przycisk +1, aby wyróżniać witryny na wyszukiwania, a użytkownicy mogli w łatwy sposób udostępniać treści w Google +. Bowiem czasami chcesz przyłączyć się do rozmowy i treści postu, bezpośrednio do miejsca, gdzie ludzie dzielą się informacjami.

Dodatkowo  wprowadzono Google + for Business , zestaw narzędzi i produktów, które pomagają rozwijać swoją publiczność. U podstaw tego jest Google +, witryny tożsamości w Google +.

Google + Strony: Czyli rzeczywiste rozmowy z odpowiednimi osobami
Aby uzyskać w witrynie Google +, trzeba najpierw utworzyć stronę + Google. Na stronie można angażować się w dyskusje z odwiedzającymi, trafiać bezpośrednio do czytelników danej witryny, do najnowszych aktualizacji, wysyłać wiadomości dostosowane do konkretnych grup ludzi i zobaczyć, jak wiele +1 masz w całej sieci. Google + pomoże budować relacje z użytkownikami, zachęcając ich do angażowania się i spędzania więcej czasu z zakresu wybranych treści.
Czasami chcesz porozmawiać z użytkownikami twarzą w twarz. Na przykład, jeśli prowadzisz blog żywności, może chcieć zaprosić szefa kuchni, aby porozmawiać o jego ulubionym przepisie lub jeśli udajesz się na witrynę mody, możesz zapytać specjalistów o poradę makijażu. Dzięki temu narzędziu, jest to proste, przez co pozwala mieć wysokiej jakości rozmów wideo, aż do z dziewięciu osób jednocześnie, za pomocą jednego kliknięcia. Możesz użyć hangouts  do przechowywania aktualnych forum, zachować wiadomości lub po prostu poznać ludzi lepiej, a wszystko to w czasie rzeczywistym.

Post navigation